Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 12 maja 2013

#107 Niall PART~2~

#107

-Już cię lubię. – poklepał ją po ramieniu.
-Tak. Pierdol, pierdol. – popatrzyła na Lou z błagalnym spojrzeniem. - Mów do mnie jeszcze, bo mam dreszcze. – tym razem to ja się zaśmiałem czym zwróciłem na siebie uwagę wszystkich obecnych, jej też. Nie zareagowała.
-Mówiłem ci coś o przeklinaniu. – wtrącił się Charles.
-I tak cię lubię. – dobiegł mnie jeszcze głos Tommo. Zająłem miejsce naprzeciwko dziewczyny co pozwoliło mi na notoryczne spoglądanie w jej stronę. Ona, ani razu nie zwróciła na mnie uwagi. Mimo to nie czułem się ignorowany czy odrzucony. Jeszcze bardziej mnie to nakręcało. Kiedy wszyscy już zajęli swoje miejsca siwy człowiek zaczął nam tłumaczyć co i jak. Teledysk do Rock Me miał polegać na tym, że któryś z nas usilnie miał próbować poderwać [T.I].  Harry, Liam, Lou i Zayn mieli grać chłopaków, którzy już kiedyś mieli z nią
do czynienia, ja natomiast miałem być tym innym, z resztą jak zwykle, który zobaczył ją i podjął działania, aby zdobyć jej serce. Miałem chodzić za nią po planie i śpiewać jej, żeby zawirowała moim światem.  Z początku ten pomysł wydawał mi się poroniony, jednak potem zacząłem dochodzić do wniosku że jednak to może być coś niezwykłego. Coś na co od zawsze czekałem.
*
~tydzień później, plan zdjęciowy~
Dziewczyna w pewnym stopniu przekonała się do nas. Miała już trochę inne podejście do wszystkiego. Częściej i szczerzej się uśmiechała. Jej zwykły, naturalny uśmiech był nieskazitelnie piękny. Niepowtarzalny, niezapomniany i niezwykle pociągający. Wciągu tych siedmiu dni dostaliśmy do rąk dokładny scenariusz tego co mamy robić. Moje podniecenie wzrosło kiedy dowiedziałem się, że w klipie ma być pocałunek. Mój i jej. Cieszyłem się jak mały dzieciak. Ona z początku nie była zadowolona jednak później zaakceptowała ten fakt.
-Wszyscy na plan! Zaczynamy zdjęcia! – po studiu rozniósł się doniosły głos reżysera. Praca ruszyła pełną parą.
*
Do you remember summer ‘09?
Wanna go back there every night,
Just can’t lie, was the best time of my life,
Lying on the beach as the sun blew out,

Playing this guitar by the fire too loud,
Oh my, my, they could never shut us down

Dziewczyna wdzięcznie przchodziła po planie filmowym, który miał przedstawiać miasto po zmierzchuUśmiechała się do przechodniów. Witała ich swoim nastawieniem. Odwracając głowę w prawą stronę dostrzegła młodzieńca w lokach. Szedł równo z nią po przeciwnej stronie ulicy. Znała go. Łączyła ich wakacjyjna znajomość. Dla niej były to tylko relacje czysto przyjacielskie, więc gdy tylko chłopak przebiegł przez ulicę I odgrodził jej drogę ręką ona zwinnie przedostała się pod spodem.


I used to think that I was better alone,
Why did I ever
wanna let you go?
Under the moonlight as we stared at the sea,
The words you whispered I will always believe
.

Do Loczka podszedł chłopak ubrany w pasiatą koszulkę. Razem spoglądali w kierunku uciekającej dziewczyny. Wspólnie zastanawiali się co źle zrobili i dlaczego w ogóle dali jej odejść.

I want you to rock me, rock me, rock me, yeah,
I want you to rock me, rock me, rock me, yeah,
I want you to hit the pedal, heavy metal, show me you care
I want you to rock me, rock me, rock me, yeah
Trochę dalej w ogródku przytulnej kawiarenki siedział Blondyn i wzrokiem przeczesywał ulicę. W niewielkim tłumie dostrzegł uciekającą dziewczynę, która po chwili z ulgą zwolniła. Opuścił odrobinę w dół swoje okulary przeciwsłoneczne, aby mógł się lepiej jej przyjżeć. Ona poczuła na sobie jego przeszywający wzrok. Spojrzała na niego i z zadziornym uśmieszkiem ruszyła dalej. Chłopak był tak zachwycony nowo poznaną dziewczyną, że ruszył za nią. Idąc kilka kroków za nią obserwował jak obcy mu chłopak podchodzi do niej, przy okazji zaczepiając ją.


We were together summer ‘09,
Wanna roll back like pressing rewind,
You were mine and we never said goodbye

Dziewczyna odesłała go z kwitkiem, na co chłopak w koszuli zatrzymał się w miejscu. Blondyn podszedł do niego, a zaraz po nim dołączyli Loczek i Pasiasty. Niall spoglądał na nich gdy oni wspólnie narzekali na samych siebie .


I used to think that I was better alone
better alone
Why did I ever wanna let you go?
let you go
Under the moonlight as we stared at the sea
stared at the sea
The words you whispered I will always believe
*
I want you to rock me, rock me, rock me, yeah
I want you to rock me, rock me, rock me, yeah
I want you to hit the pedal, heavy metal, show me you care
I want you to rock me, rock me, rock me, yeah

Blondyn nie chcąc tracić swojej szansy oderwał się od ich towarzystwa i dorównał jej kroku. Spojrzała na niego z łobuzerskim uśmieszkiem. Horan zaczął śpiewać jej, że chcę żeby go zaczarowała i była jego. Ona cały czas zgrywała niedostępną I co chwilę wymyślała dla niego nową przeszkodę. Zwinnie unikała kontaktu ich ciał, które Niall próbował wykonać.

R-O-C-K me again,
R-O-C-K me again,
R-O-C-K me again, yeah

Ciągle nie dawał mu szans. Wydawał się być obojętna.

I want you to R-O-C-K me again
R-O-C-K me again,
R-O-C-K me again, yeah

Stanęła oparta o ścianę. W poświacie latarni i dymu wyczekiwała jego dalszych starań. Podszedł do niej na
niebezpieczną odległość. Zagrodził drogę ucieczki. Uśmiechnął się do niej cały czas spoglądając jej prosto w oczy. Widział w nich wszystko co chciał zobaczyć. Nawet zgodę na jego wszystkie ruchy.

I want you to rock me, rock me, rock me, yeah
I want you to rock me, rock me, rock me, yeah
I want you to hit the pedal, heavy metal, show me you care

Jeszcze bardziej zbliżył się do jej twarzy. Jego wzrok skoncentrowany był na jej ustach. Będąc już dostatecznie blisko spojrzał prosto w jej oczy. Nie chcąc dłużej czekać przmrużył powieki, łacząc przy tym ich wargi w gorącym pocałunku. Wiedząc, że już mu nie ucieknie zabrał jedną dłoni położył na jej rozgrzanym policzku. Kciukiem delikatnie pieścił jej skórę, a językiem dawał upragnione szczęście. Poczuł jak uśmiecha się przez pocałunek. To sprawiło, że i on się uśmiechnął.

I want you to rock me, rock me, rock me, yeah
I want you to rock me, rock me, rock me, yeah
I want you to rock me, rock me, rock me, yeah
I want you to hit the pedal, heavy metal, show me you care

Oderwał się od niej i ponownie zatonął w jej tęczówkach. Na ich twarzach widniał szeroki uśmiech. Ona w dalszym ciągu pieścił kciukiem jej policzek. Tylko na moment przybliżył się do jej ucha, aby mógł przy nim wyszeptać:

I want you to rock me, rock me, rock me, yeah
*
~premiera teledysku~
Gdy ekran się przyciemnił wszyscy dookoła zaczęli bić brawo krzycząc przy tym jak to dobrą robotę wykonaliśmy. Zupełnie odruchowo spojrzałem na [T.I]. Była zadowolona. Widziałem to po jej oczach i minie. Sam także się uśmiechnąłem. Jej szczęście dawało mi szczęście. Czułem się za nią odpowiedzialny. Jedno jej spojrzenie wystarczyło, aby pomiędzy nami stworzyła się więź.
-Byliście wspaniali. – krzyknął Paul unosząc do góry kieliszek z szampanem. – Wielkie brawa dla [T.I] i Nialla. Ta scena była świetna. – dziewczyna od razu spojrzała w moją stronę. Uśmiechnąłem się do niej pogodnie na co ona zareagowała tym samym. Po chwili wyciągnąłem swój telefon z kieszeni. Włączyłem opcję pisania wiadomości i wstukałem kolejny rząd liter tworzący logiczną całość
Do [T.I] xx
Umówisz się ze mną?
Usłyszałem charakterystyczne pikanie telefonu. Jego właścicielka od razu podniosła urządzenie do góry i odczytała wiadomość. Przez chwile wpatrywała się w ekran zaskoczonym spojrzeniem. Jednak ułamek sekundy później z uśmiechem na ustach spojrzała na mnie. Patrzyłem prosto w jej oczy. Szukałem w nich odpowiedzi. Ona mnie wyprzedziła.
-Tak. – odpowiedziała bezdźwięcznie.
TADAM!
oto jest druga część.
jakbym nie zdążyła napisać tego z Lou to chcę Wam przypomnieć, że
widzimy się dopiero za tydzień.
LONDYN WZYWA *-*
*
mam nadzieję, że Wam się to spodobało.:)
piszcie swoje opinie poniżej.:)
10+ komentarzy = next imagine
*
obejrzyjcie to.
mój nowy filmik.:) 
12 komentarzy:

 1. awww.. jest świetny ! Już z niecierpliwością czekam na następny ! Uwielbiam Cię ! :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Łooooo jacie kręcę.xd To jest przeboskie.<3 poprostu świetne.*-* Jak zwykle z niecierpliwością czekam na następny.:D KochamKochamKocham.:* miłego pobytu w Londynie.*-*
  /Daniella.💖

  OdpowiedzUsuń
 3. asdfghjkl nigdy nie widziałam nic tak cudownego :D baw się dobrze kochana

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialne, a ten teledysk... *.* Wyobrazić sobie można było...
  Pozdrawiam i życzę weny! ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowny :) xx
  miłej wycieczki <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniały <3 Dobrej zabawy

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne, a przez Twój filmik się popłakałam <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Jest wspaniałe <3<3<3<3<3<3<3<3<3

  OdpowiedzUsuń
 9. słodki <33333

  OdpowiedzUsuń
 10. Zajebiste ;D
  Aaaaa podoba mi się.
  Zjarana ja ;D
  Hahah
  Pozdrawiam Bella.♥
  ________________
  http://imaginy-one-direction-polska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Genialne
  Zajebiste
  Brak mi słów <33
  Po prostu piękne *___*

  OdpowiedzUsuń